Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenna - Plasja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3

Spllifin ndor a thirrem marlia (Bob Marley)
Vrrooom zhurmen po ma ni harli
Ti me mu me lujt bossin JO
Spo du me ta ni zonin

Cila po do cila po do
Tregom
Cila po do cila po do
Tu munu me m ul
Veten e shesin per foto
Pare mbi mu
Ju vo cmimin sikur lloto

Im ballin my gang auto matik
Tbon me paranoj i thirri panik
Ti me mu nuk bohesh ni kllik
Tvjen si bomb,C4, dinamitttt

Ca po dum ne bohet hit
NTQ, merre pa frik (ntq-nonen ta q*)
Ti menon q un se di
Ca po folni nonen ta q*

Me maskaaa
Gocat vin me maskaa
Se po vim nga tironaaa
Bllokohet krejt zonaaa

Plasja plasja plasja per inat plasja plasja plasja e (2x)

Inspiroj dhe exin e tij
Don mu kap se ke rastin ti
Lotet e tu si me ra shi
Se du kerkend nese sjan bad or G

Hot si jakuzi
E konsumon krudo sikur sushi
Sick sikur uzi
Drog sikur kushi
Per to president po mthirr mu xhorxh bushii

Je konfjuze se nanana
E kam bo me kcy chachacha
E kam bo me kcy chachacha
Kenna
Publikimi: 30/07/2020
Teksti: Kenna
Video Produksioni: Fullmoon Production
Produksioni: Čekic


Kenna - Plasja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Plasja".
3. Video është e këngës "Plasja", por nuk këndohet nga Kenna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Kenna:


Komente 0