Klajdi Haruni

Klajdi Haruni Do Zbulojë “Misteret”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[04-03-2014]
Këngëtari korçar Klajdi Haruni ka publikuar në faqen e tij në Facebook disa foto ku shfaqet duke punuar për projektin e tij më të fundit muzikor.

Për fansat e tij Haruni ka zbuluar vetëm titullin e këngës, e cila është “Misteret”.

Haruni ka patur mjaft sukses me produksionet e mëparshme muzikore duke kujtuar këtu këngën “Mamica”, “Beqari”, “Lutem unë sot” etj.
 (xh.k/shqiptarja)

Klajdi Haruni Do Zbulojë “Misteret”

  Klajdi Haruni - Misteret [Teksti dhe Klipi]

Komente 0