Klajdi Haruni

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Misteret” Nga Klajdi Haruni

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[05-11-2014]
Klajdi Haruni, këngëtari i njohur i label-it "ThreeDots" ka publikuar videoklipin e tij më të ri "Misteret".

Muzika & Teksti janë realizuar nga Flori Mumajesi në studion e ThreeDots. Ndërkohë që videoklipi është tejet interesant sepse është i xhiruar vetëm në një lokacion.“Mund ta them pa frikë që është një këngë ndryshe kjo!!!!!!. E kam krijuar me shumë frymëzim këtë melodi, gjithashtu edhe Tekstin…”, ka shkruar Mumajesi në Facebook.

Videoja është hedhur në youtube nga kanli zyrtar i tij tashmë KlajdiharuniVEVO. Duket se të gjithë pjesëtarët e label-it Threedots dalë nga dalë po hapin kanalet e tyre në VEVO, një gjë të tillë e bëri edhe këngëtari Flori Mumajesi para disa muajsh.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Misteret” Nga Klajdi Haruni

  Klajdi Haruni - Misteret [Teksti dhe Klipi]

Komente 0