Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klajdi Haruni - Mbase (Feat. Bruno)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  43

A m’ke dasht ti mbase
A m’ke dasht ti mbase
Pyete veten tënde ndonjeherë
A më ke dasht

A m’ke dasht ti mbase
A m’ke dasht ti mbase
Pyete veten tënde ndonjeherë
A më ke dasht

Të ishim bashkë nuk paska qënë e shkrujt
Paska qën e shkrujt larg njoni tjetrit me vujt
E di kur ta kërcesh këtë kong pa mu
Ti do buzëqeshësh dhe do të kujtohem unë

Këndo ti o io io io io
Kërce ti o io io io io
Këndo ti o io io io io
Kërce ti o io io io io

A m’ke dasht ti mbase
A m’ke dasht ti mbase
Pyete veten tënde ndonjeherë
A më ke dasht

A m’ke dasht ti mbase
A m’ke dasht ti mbase
Pyete veten tënde ndonjeherë
A më ke dasht

E di mrena vetes ti m’ke dasht
Po ti m’ke dasht
Edhe pse nuk jemi më ne bashk
Edhe pse nuk jemi më ne bashk

Plus sytë e mi
nuk kan pa mrekulli
Plus je i vetmi motiv
dhe më vjen si kjo melodi

o io io io io
Kërce ti o io io io io
Këndo ti o io io io io
Kërce ti o io io io io

A m’ke dasht ti mbase
A m’ke dasht ti mbase
Pyete veten tënde ndonjeherë
A më ke dasht

A m’ke dasht ti mbase
A m’ke dasht ti mbase
Pyete veten tënde ndonjeherë
A më ke dasht

A m’ke dasht ti mbase
A m’ke dasht ti mbase
Pyete veten tënde ndonjeherë
A më ke dasht

A m’ke dasht ti mbase
A m’ke dasht ti mbase
Pyete veten tënde ndonjeherë
A më ke dasht


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Klajdi Haruni
Featuring: Bruno
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/06/2018
Muzika: Flori Mumajesi & Bruno
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi & Flori Mumajesi
Video Produksioni: Magic Eye


Klajdi Haruni - Mbase
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbase".
3. Video është e këngës "Mbase", por nuk këndohet nga Klajdi Haruni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

18
9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Klajdi Haruni:


Komente 1