Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klajdi & Bruno - Oj Lulije Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  37

Oj lulije
Oj lulije oj lulije pëllumb i bardhë
a t'tha nana udha e mbarë
vaj vaj vaj vaj vaj
a t'tha nona udha e mbarë
vaj vaj vaj vaj.vaj
udha e mbarë udha e mbarë
nona m'ka thon, lot për faqe ja kom lon
vaj vaj vaj vaj vaj
lot për faqe ja kom lon
vaj vaj vaj vaj

oj lulije pëllumb i verdhë
deri ku nona t'ka përcjell
vaj vaj vaj vaj
deri ku nona t'ka përcjell
vaj vaj vaj vaj
m'ka percjell m'ka përcjell te pragu i shtëpisë
tu i fshi lotët me cep te shamis
vaj vaj vaj vaj vaj
tu i fshi lotët me cep te shamis
vaj vaj vaj vaj vaj


Ky tekst u dërgua nga SairiRM



Klajdi Haruni & Bruno
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/10/2019
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Klajdi & Bruno - Oj Lulije
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Lulije".
3. Video është e këngës "Oj Lulije", por nuk këndohet nga Klajdi & Bruno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

18

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY



Më Shumë Këngë Nga Klajdi Haruni:


Komente 0