Më mbaj mend (për 1 muaj)


Klajdi Haruni & Bruno - Plas (Remix)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Plas (Remix)".
3. Video është e këngës "Plas (Remix)", por nuk këndohet nga Klajdi Haruni & Bruno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Klajdi Haruni & Bruno - Plas (Remix)  (Feat. Andrea & Flori)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Komente

1 🔥

Featuring

Flori Mumajesi

Më Shumë Nga

Bruno

31/12/2019

2019-12-31T11:11:38+00:00Klajdi:
E shpirt, ti ndoshta mendon unë s'e di
Se kush ishe ti
Jo, unë nuk e di
Ti ishe fati im i zi, mbushur me ligësi
Edhe në fshehtësi
E bëje jetën tënde, ti
Si ta doje ti
Jo, unë nuk e di sot kush je ti

Andrea:
Akava movillo isi but dukhavdo
Akava movillo na beshella pi tiro
Akava movillo isi but dukhavdo
Akava movillo akh na beshella pi tiro

Bruno:
Dhe pse në rrethin tim je, s'më ke, nuk më ke
Dhe pse në rrethin tim je, s'kena me u pa mo, o o o o
Se problemi i jetës isha unë
Problemi jetës ty ka me t'mungu
S'kena me u pa, ke me m'harru

Andrea:
Akava movillo isi but dukhavdo
Akava movillo na beshella pi tiro
Akava movillo isi but dukhavdo
Akava movillo akh na beshella pi tiro

Flori:
Nuk jena mo, sa shpejt po më zëvendëson ti
Nuk jena mo, sa shpejt po më harron
Njësoj si unë ka me tu kthy
Ka me tu kthy ty, ka me tu kthy dyfish
Ka me tu kthy dyfish, ka me tu kthy


Ky tekst u dërgua nga  Albafi2310

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Klajdi Haruni:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet