TEKSTESHQIP

Klajvert
Edhe Pak
Lyrics

Refreni:
Te lutem edhe pak
Per ty une kam shume mall
Ti zemer rri dhe pak...

Strofa 1:
Sa shume vite pa u par
Edhe lotet me jan thar
Apo vjen, vetmia t'dhemb
Po mungon ne krahet e mij
perse me thuaj ti
Kur ndanim fjalen dashuri.
Te ndjej akoma dhe pse vitet ne na ndajn
Te kujtoj sa here qe syt e mij do qajn.

Refreni:
Te lutem edhe pak
Per ty une kam shume mall
Ti zemer rri dhe pak...

Strofa 2:
Per ty une do te pres
ndoshta dhe 1000 vjet
Per ne eshte pak edhe 1 jet.
Po mungon ne krahet e mij
perse me thuaj ti
Kur ndanim fjalen dashuri.
Te ndjej akoma dhe pse vitet ne na ndajn
Te kujtoj sa here qe syt e mij do qajn.

Refreni:
Te lutem edhe pak
Per ty une kam shume mall
Ti zemer rri dhe pak...

DËRGOI: