Më mbaj mend (për 1 muaj)


2 Fjalë Për Klipin E Ri “A Vjen” Nga Klea Huta


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[23-08-2014]
Jemi mësuar ta shohim kohët e fundit si prezantuese dhe si aktore, por tashmë Klea Hutën e shohim edhe si këngëtare. Ajo ka publikuar këngën e saj të parë me titull “A vjen”, të cilën e kishte paralajmëruar me foto dhe statuse të ndryshme të rrjete sociale.Klea ka vendosur të sjellë një këngë ritmike, e cila i përshtet mjaft stinës në të cilën jemi. Në videoshfaqen edhe figura të njohura si aktori Neritan Liçaj, këngëtarja Orgesa Zaimi, Aulona Musta, Fatma Haxhialiu, Enkel Demi etj. Ndërkohë xhirimet e klipit janë realizuar në Tiranë. (xh.k/shqiptarja)

      Klea Huta - A Vjen [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet