TEKSTESHQIP

Klement
Mangavtut Chaje
Lyrics
(Feat. Marsel & Ilir Tironsi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mangavtut Chaje" kënduar nga Klement.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar kompozitori Petro Xhori, teksti u shkruajt nga Petro Xhori & Klement, ndërsa produksioni audio e përshtati Xhumill (Xhulio Milloshi).