TEKSTESHQIP

Klinti Çollaku
Jam
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jam" kënduar nga Klinti Çollaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Siç e do tradita e hiteve, projekti muzikor përcillet tek ne në sferën vizuale me anë të një videoklipi, i cili u publikua më 29 Korrik 2021. Këngës i janë përshtatur vargjet nga vetë këngëtari, ndërsa produksionin në studio e mori përsipër Marko Polo.