Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klodiana - Lulet Ne Dritare  (Feat. Sei Daci)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Sei Daci

24/10/2019

2019-10-24T17:00:08+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lulet Ne Dritare" kënduar nga Klodiana.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Klodiana i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Klodiana Vata:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet