Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kolë Oroshi - Genjeshtare (Feat. Dori)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

REF.:
Genjeshtare te kam dasht
Genjeshtare prap te du
Cop e bone zemren tem
Bukuria mka mashtru
genjeshtare te kam dasht
Por ti jo se meriton
Pi raki edhe ven
Se ti prap je shpirti jem

Asnje cast nuk kam dyshu
Verberisht te kam besu
Ti 1 puthje 1 mashtrim
Ma lendove ti rinin

Bohet mir, bohet mir
nashta dhe per mu
Me beso ti humb
sen nuk ke fitu
Mo per ty, mo per ty
Me vujn nuk ja vlen
Ke deshtu zemra jem

REF.:
Genjeshtare te kam dasht
Genjeshtare prap te du
Cop e bone zemren tem
Bukuria mka mashtru
genjeshtare te kam dasht
Por ti jo se meriton
Pi raki edhe ven
Se ti prap je shpirti jem

Si me tja bo un tash pa ty
U mesova me ty pran
Sa veshtir e kam t harroj
Sa kujtime me ke lan

REF.:
Genjeshtare te kam dasht
Genjeshtare prap te du
Cop e bone zemren tem
Bukuria mka mashtru
genjeshtare te kam dasht
Por ti jo se meriton
Pi raki edhe ven
Se ti prap je shpirti jem
Kolë Oroshi
Publikimi: 26/06/2020
Teksti: Endrit Mumajesi
Video Produksioni: MAX Production
Produksioni: Marenglen Boja


Kolë Oroshi - Genjeshtare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Genjeshtare".
3. Video është e këngës "Genjeshtare", por nuk këndohet nga Kolë Oroshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kolë Oroshi:


Komente 0