Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kolë Oroshi - Thuje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thuje".
3. Video është e këngës "Thuje", por nuk këndohet nga Kolë Oroshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Kolë Oroshi - Thuje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika & Produksioni:

Marenglen Boja

Teksti:

Uki Latifi

Video Produksioni:

Fullmoon Production

Komente

Asnjë Koment

11/12/2020

2020-12-11T17:00:13+01:00

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Thuje" kënduar nga Kolë Oroshi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Thuje".

Ky tekst është kërkuar 5 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
5

DËRGO TEKSTIN

Muzika: Marenglen Boja
Teksti: Uki Latifi
Video Produksioni: Fullmoon Production
Produksioni: Marenglen Boja

Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Vlera Kida - Thuje

Refren

hajde ti thuje, veq 1 her thuje
kallxo sa mdon
kallxo sa mdon
hajde ti thuje

part 1 :

Ment i kom te ti nshpi kur kthena
veq per ty kom ndjenja
amo une nuk shprehna
a thu a e din ti un qysh ndjena

nonstop tkom nmene se ti je nzemer
se ti je nzemren teme
veq ti m'rrin n'mene
veq ti m'rrin n'mene

Bridge :

T'lutna mos fol ma
nsyt e tu e kom pa
e di qe m'don hala
hala hala hala

Refren

hajde ti thuje, veq 1 her thuje
kallxo sa mdon
kallxo sa mdon
hajde ti thuje

Part 2 :

as nuk thom po, as nuk thom jo
zemer ty tkom, tkom veq njo
nuk t'hupi as nuk t'lo
nuk t'loo oooo

se di as ka je ardh, as ka ke dal
veq e di qe zemren ma ke marr
ti ma ke marr

Bridge :

T'lutna mos fol ma
nsyt e tu e kom pa
e di qe m'don hala
hala hala hala

Refren

hajde ti thuje, veq 1 her thuje
kallxo sa mdon
kallxo sa mdon
hajde ti thuje

K Style - Thuje

Permene thuje qa po don
qa t`ki qef keni ti plotson
veq thuje thuje qa po don
baby i know you love me

Vers 1

One two yeah im back
sa dush lyp ti nenshkruj n`cek
qa dush thuj e qa dush bon
t`marr me veti edhe nese jom pa rrek
o yes si ti skom pa
o no si ti ska ma
veq thuje qa po don bash qa dush per ty une krejt i la
qa m`vyn une i kom ma then veshna gjon
asi komplekse une nuk kom
m`pelqen kqyri qysh met nxon
okej ma e mira je ti
po menoj nuk ka si ti
e di qe ki nevoj per mu kshtu qe veq say my name

Permene thuje qa po don
qa tki qef keni ti plotson
veq thuje thuje qa po don
baby i know you love me

Vers 2

Sa her e qeli gojen une jap kualitet
nese je me mu besom qe mo ski me ni veten vet
ku do qe je ose ku rrin
me kon je qa dush qe pin
secili thot e boj ma mir
po asnjo sun e bon si un
ska rensi qysh dokna n`street
me rensi osht qa qes n`bit
i dyfishoj projektet sa her du nese se ke dit
cdo her rroki fake kill dita m`shkon tu bo chill
naten pjeki rima n`grill lirisht ti thirrem ill

Permene thuje qa po don
qa t`ki qef keni ti plotson
veq thuje thuje qa po don
baby i know you love me
Më Shumë Këngë Nga Kolë Oroshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë