Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kozeta - Nese Me Don Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Pritja me bon te mendoj kur me thu a ti prit dhe nuk vjen lodhem lendohem per ty pues veten per her aj vlen rruges kur heci shikojn mira djem qe kerkojn te me ken une per ty vuaj kaq shum kurse ty per mua sta ndin.

Eja me mer
Dhe mos luaj
Nese me do ti ma thuaj
Une te kerkoj se te dua dhe nese Shkon zdo jesh per mua .

Eja me mer
Dhe mos luaj
Nese me don ti ma thuaj
Uen te kerkoj se te dua dhe nese shkon zdo jesh per mua.

Pse ta ndjesh veten xheloz kur te tjeret me fjal me ngacmojn duhet tme rrish sa me pran si ate qe ste kam me mungon do vi nje dit do kujtosh por ngat vetes zdo te kem ndashta ti shum dote degjojsh sa renci se e jotja zdo jem.

Eja me mer
Dhe mos luaj
Nese me do ti ma thuaj
Une te kerkoj se te dua dhe nese shkon zdo jesh per mua.

Eja me mer
Dhe mos luaj
Nese me don ti ma thuaj
Une te kerkoj se te dua dhe nese shkon zdo jesh per mua.


Ky tekst u dërgua nga TunaKozeta
Publikimi: 01/12/2006
Muzika: Fabian Asllani
Orkestrimi: Gramoz Kozeli


Kozeta - Nese Me Don
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Me Don".
3. Video është e këngës "Nese Me Don", por nuk këndohet nga Kozeta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kozeta:


Komente 0