TEKSTESHQIP

Krenar Krasniqi & Melos Tershnjaku
Jarani Jem
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jarani Jem" kënduar nga Krenar Krasniqi & Melos Tershnjaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk mund të ishte ndryshe, ndaj projekti është finalizuar para shikuesve i punuar artistikisht me videoklip muzikor, të cilin e përgatiti A Films. Videoklipi u publikua më 8 Korrik 2023. Melodinë dhe arranzhimin e përgatiti Labinot Mezini, teksa kënga ka punuar si tekstshkrues Fadil Topalli.