Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kripmjaltezat - Kripmjaltezat Dhe Zeheri (Feat. Mariza Ikonomi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Ky ze I bukur stomakun ma perzien
Kete ze une do ta shtrydh dhe do ta pi si leng,
sepse une jam Zeheri.
Nga zeri I ferrit vij.
Mesoni gjuhen time:
Squk, glluk, shlla-shlli
Kabllo,priza…
Zera femijesh dua te ha tani.
O femije,une jam Kripemjalteza
Me therriten endrrat “EJA”.
Sa iu prek me krahe
Se bashku shkojme me larg.
Qiellit blu
Ku banoni vetem ju.
Kripëmjaltëzat
Featuring: Mariza Ikonomi
Publikimi: 13/07/2013
Muzika: Kristi Popa
Orkestrimi: Kristi Popa
Ideja: Leonard Bombaj
Teksti: K. CukaliKripmjaltezat - Kripmjaltezat Dhe Zeheri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kripmjaltezat Dhe Zeheri".
3. Video është e këngës "Kripmjaltezat Dhe Zeheri", por nuk këndohet nga Kripmjaltezat.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kripëmjaltëzat:


Komente 0