Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kripmjaltezat - Roboteci Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

nuk je nuk je do jesh edhe ti nje dit si une. nuk jam nuk jam por do jem nje dit si ti robotec o robotec ti je edhe un u bera robotec o robotec ti je edhe un u bera hajde hajde afrohu me ngat jemi kripemjatezat sduhet te kesh frik e une si vajz e bukur do te pergjaj ty kripemjatezat kripemjatezat ...

refreni:
nuk je nuk je do jesh edhe ti nje dit si une nuk jam nuk jam por do jem nje dit si ti robotec o robotec ti je edhe un u bera robotec o robotec ti je edhe un u bera hajde hajde afrohu me ngat jemi kripemjatezat sduhet te kesh frik e une si vajz e bukur do te pergjaj ty kripemjatezat kripemjatezat..


Ky tekst u dërgua nga VleraKripëmjaltëzat
Publikimi: 13/04/2013
Muzika: Kristi Popa
Teksti: Jorgo Papingji
Orkestrimi: Kristi Popa


Kripmjaltezat - Roboteci
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Roboteci".
3. Video është e këngës "Roboteci", por nuk këndohet nga Kripmjaltezat.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kripëmjaltëzat:


Komente 0