Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Top 200

Krusita Stafa - Akull  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  293

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/11/2018

2018-11-11T19:15:52

Muzika:

Kledi Bahiti

Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)

Produksioni:

Threedots

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2018
[Strofa:1]
Tani, me kembet zbathur
Me zemren akull
Po eci neper shi
T'kam dasht
Ne krahet e mija
Si mund ta dija
Sa vret nje dashuri
(Uuooo)

[Refreni:]
Merre jeten time ta kam fal
Merre edhe frymen ta kam fal
Po ti jap mos pyet, po ti jap
(Oooo), merri syte e mi une ti kam fal
Merri i pa shpirt, te gjitha ti fal
Po ti jap mos pyet po ti jap
Se te duhen, kur une nuk jam

[Strofa:2]
E di, kujtimet vrasin
Per ty me flasin
Sa ke ndryshuar ti
E di, e kam lejuar
E kam gjykuar
Dhe veten pa kufij
(Uuuooo)

[Refreni:]
Merre jeten time ta kam fal
Merre edhe frymen ta kam fal
Po ti jap mos pyet, po ti jap
(Oooo), merri syte e mi une ti kam fal
Merri i pa shpirt, te gjitha ti fal
Po ti jap mos pyet po ti jap
Se te duhen, kur une nuk jam


Ky tekst u dërgua nga Kk.SenoritaKartolina (8)

U krijua nga Ameli meli 2019-01-12 10:23:52
Merre jetën time, ta kam fal
Merre edhe frymën, ta kam fal
Po ti jap, mos pyet, po ti jap
2019-01-12 10:20:02
E di, e kam lejuar
E kam gjykuar
Dhe veten pa kufi
2019-01-03 19:45:48
T'kam dasht
në krahët e mija
Si mund ta dija
sa vret një dashuri?
2018-12-13 20:12:44
Merri sytë e mi
Unë ti kam fal
Merri i pashpirt
Të gjitha ti fal
U krijua nga Mona 2018-12-12 13:58:18
Si mund ta dija
se sa vret
një dashuri?
U krijua nga Ireta Murati 2018-11-27 20:44:25
E di, kujtimet vrasin
Për ty më flasin
Sa ke ndryshuar ti
U krijua nga Greis 2018-11-18 00:17:45

Po t'i jap
Mos pyet
Po t'i jap
Se të duhen
Kur unë nuk jam
2018-11-15 17:31:50
Me këmbët zbathur
Me zemrën akull
Po eci nëpër shi

Krijo Një Kartolinë

STORYKomente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet