Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kthjellu - Pafundesi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Edhe nje tjeter sonte erdhi
nuk mund ta shiqoja ne sy
ishte dicka qe me mungonte
ishe ishe ajo ti

Naten kur, te shiqoja ne gjume
qellimisht une mundohem te harroj
degjoj trupin tend duke thirr
si nje, si nje psheretime, e thelle
si nje, si nje lot qe rrjedh

(refreni)
Sikur ti, ti dhe vetem ti
te me merr, deri ne brendi
ti, ti dhe vetem ti
tme dergoje ne pafundesi
me dergoje ne pafundesi

Dikur ishim nje
dikur ishim nje
tani jemi ai dhe ajo
mundohesha te bind
mundohesha te bind
veten, se ti me nuk je
veten, se ti me nuk je

(refreni)
Sikur ti, ti dhe vetem ti
te me merr, deri ne brendi
ti, ti dhe vetem ti
tme dergoje ne pafundesi
me dergoje ne pafundesi

Sikur ti, ti dhe vetem ti
te me merr, deri ne brendi
ti, ti dhe vetem ti
tme dergoje ne pafundesi
me dergoje ne pafundesi
Kthjellu
Publikimi: 27/05/2007
Festivali: Top Fest 4


Kthjellu - Pafundesi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pafundesi".
3. Video është e këngës "Pafundesi", por nuk këndohet nga Kthjellu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kthjellu:


Komente 0