Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kthjellu - Doja Te Ishe Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Doja Te Ishe Ajo".
3. Video është e këngës "Doja Te Ishe Ajo", por nuk këndohet nga Kthjellu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kthjellu - Doja Te Ishe Ajo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"1"

Pjesëmarrëse në

VFM 2007

Komente

Asnjë Koment

27/12/2007

2007-12-27T08:09:18+00:00Atë ditë kur erdhe ti
Rrugë të gjatë kishe kaluar
Doja të thoja diqka
Dorën s’ta shtrëngoja dot
Ishim bërë aq të panjohur
Ajo ndjenjë nuk egziston më
Ti në mendje udhëtoje
As vet nuk di qfar kërkoje

(Ref)
Doja të ishe ajo
T’më kuptoje si gjithmonë
Doja të ishe ajo
Në një botë sikur kjo

Më thanë se kishe qajtur edhe sonte
Kam frikë se mos është bërë vonë
A thua mori fund edhe kësaj here
E gjithë ajo që ne mendonim

(2x)
Doja të ishe ajo
T’më kuptoje si gjithmonë
Doja të ishe ajo
Në një botë sikur kjo


Ky tekst u dërgua nga Tika
Më Shumë Këngë Nga Kthjellu:


Komente mbi këtë këngë