Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kushtrim Kelani - Ke Lujt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

N N
Kushtrim kelani
Menime kom hi fell
Pse prej zemres ti spo del

Jeten me ma nxi tkom leju veq ty
Qa po ndodh me mu pom degjon din
Din mem lendu
Gjakun me ma pi tkom leju veq ty
Me ndjenja te mija ke lujt
Sa me shume qe me ke lendu
Aq me shume tkom dashuru
Me ndjenja te mija ke lujt
Sa me shume qe me ke lendu
Aq me shume tkom dashuru
Tlutna kthehu veq edhe njeher
Me ma bo jeten ferr
kurgjo ma shume une nuk po du nuk ka lidhje a je mir a keq mjafton ti mu mar me mu
Ref(2x)
Me ndjenja te mija ke lujt sa me shume qe me ke lendu aq me shume te kom dashuru
me ndjenja te mija ke lujt sa me shume qe me ke lendu
Aq me shume te kom dashuru
Kushtrim Kelani
Publikimi: 01/08/2020
Video Produksioni: XL Films
Produksioni: Nurteel


Kushtrim Kelani - Ke Lujt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ke Lujt".
3. Video është e këngës "Ke Lujt", por nuk këndohet nga Kushtrim Kelani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kushtrim Kelani:


Komente 0