Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kushtrim Kelani - Ti M'ke Rrejt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Ti m'ke rrejt,ti m'ke rrejt 2×
Per qata sje me mu,prej dashnis spo muj me flejt,e di ku ke gabu.

Jam betu që ma nuk t'thirri
Edhe numrin ta kam fshi,se kurgja ska ndodh pa hiri,me kast i bane ti
Se shum kam besu un ty,ti shum mir e di tradhtia nuk falet,me t'fal eshte gabim.

Ti mke rrejt,ti mke rrejt 2×
Per qata sje me mu,prej dashnis spo muj me flejt,e di ku ke gabu

Ma as ne anderr sdu me tpa,se jeten ma ke nxi,ti ke punu mas shpine,e un t'kam dhan dashni,se shum kam besu un ty,ti shum mir e di,tradhtia nuk falet,me t'fal eshte gabim

Ti m'ke rrejt,ti m'ke rrejt 2×
Per qata sje me mu,prej dashnis spo muj me flejt,e di ku ke gabu.
Kushtrim Kelani
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/04/2021
Teksti: Nurteel
Video Produksioni: MAX Production
Produksioni: Nurteel
Styling: Albedi


Kushtrim Kelani - Ti M'ke Rrejt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti M'ke Rrejt".
3. Video është e këngës "Ti M'ke Rrejt", por nuk këndohet nga Kushtrim Kelani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kushtrim Kelani:


Komente 0