Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kushtrim Kelani & Ezo Menic - Inati Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

[4x]
Tash po t'vjen inati se me tjetër je tum pa ti

[Ezo]
Tash po fol për mu se su m'fol me mu
Llafi je tu gju se t'ka kap inati
Unë t'kom zbulu me tjera tu shkru
Lojen tu ma lu, tu ka nal sahati

[Kushtrim]
A menon ti që s'ka tjera
E veç me ty unë merrna
Shumë jom gzu ti që ike
S'muj me nejt n'lidhje toksike

[4x]
Tash po t'vjen inati se me tjetër je tum pa ti

[Ezo]
Tash po fol për mu se su m'fol me mu
Llafi je tu gju se t'ka kap inati
Unë t'kom zbulu me tjera tu shkru
Lojen tu ma lu, tu ka nal sahati

[Kushtrim]
A menon ti që s'ka tjera
E veç me ty unë merrna
Shumë jom gzu ti që ike
S'muj me nejt n'lidhje toksike


Ky tekst u dërgua nga BleonaKushtrim Kelani & Ezo Menic
Publikimi: 06/12/2021
Muzika: Nurteel
Teksti: Nurteel
Produksioni: Nurteel


Kushtrim Kelani & Ezo Menic - Inati
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Inati".
3. Video është e këngës "Inati", por nuk këndohet nga Kushtrim Kelani & Ezo Menic.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kushtrim Kelani:


Komente 0