Labinot Tahiri (Labi)

Labi Niset Për Tetovë. Ku Po Shkon?

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[08-02-2016]
Këngëtari Labi ka shkuar sot drejt qytetit të tetovës për të ndihmuar një person, nënëlokja siç e quan ai.

"Tani po nisem për të shkuar te Nanëlokja, në Tetovë që ta vizitoj!
Ndoshta jetën nuk mund të i'a ndryshojmë por do të bëj apel për vllezërit dhe motrat atje që ti ndihmojnë...! Dhe nëse aty ka femijë të pakten ti shofin mundësit për të i'a ndërtuar ndonjë shtëpi ose ndonje zgjedhje tjetër.
Atje po shkoj, gjithmonë duke u bazur në mirnjohjen time që kur ishte lufta e fundit në Kosovë, Radusha e Tetova i strehuan familjen time për të ju dalë në ndihmë!
Pra, jo vetëm unë por të gjithë duhet të mendojmë për të kaluaren e hidhur, dhe të kujtojmë se kush na ndihmoi, e ti ndihmoj sot" shkruan Labi në Facebook.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Labi Niset Për Tetovë. Ku Po Shkon?


Komente 0