Labinot Tahiri (Labi)

Labi Sjell Detaje Rreth Albumit Të Ri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[27-03-2016]
Krahas veprimeve dhe iniciativave bamirëse që po ndërmerr kohëve të fundit, ai po gjen kohë edhe për muzikë, fjala është për këngëtarin Labi i cili shumë shpejt do të vijë me një album.

Labi ka zbuluar disa detje nga albumi i ri i cili do ta rikthejë atë me disa këngë të reja.

Albumi prej nëntë këngëve, shtatë prej të cilave u dedikohen shoqërisë dhe dashurisë dhe dy gurbetit, mbanë titullin “Edhe një puthje”.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Labi Sjell Detaje Rreth Albumit Të Ri


Komente 0