Më mbaj mend (për 1 muaj)


Labi - Me Ndjenja Mos Luaj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ndjenja Mos Luaj".
3. Video është e këngës "Me Ndjenja Mos Luaj", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Labi - Me Ndjenja Mos Luaj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Teksti:

Avni Qahili

Muzika & Orkestrimi:

Ocko Vasilkovski

Video Produksioni:

Fabrika

Këngë e albumit:

"Me Ndjenja Mos Luj"

Këngë e albumit:

"Mix To Mix"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00q'mu deshte te te njohe une ty,
dhe c'do nate te mbes pa gjum,
pse keshtu mu paska shkru,
pse te du aq shum,

pyes veten c'po me ndodh,
dashuria po me cmend,
dite e nate te kam ndermend,
s'mundem pa t'permend.

(2x)

hajt nje here thuj,
me ndjenja mos luj,
thuaj se m'do,
ne shpirt me shero.

me kane thene se kshtu vepron,
e gjith djemt i provokon,
mua ti m`ke lene ne shpi
vuaj nate e dite.

pyes veten c'po me ndodh,
dashuria po me cmend,
dite e nate te kam ndermend,
s'mundem pa t'permend.

(4x)

hajt nje here thuj,
me ndjenja mos luj,
thuaj se m'do,
ne shpirt me shero.


Ky tekst u dërgua nga Azra5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet