Më mbaj mend (për 1 muaj)


Labi - Vetem Nena Qan Per Mu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Nena Qan Per Mu".
3. Video është e këngës "Vetem Nena Qan Per Mu", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Labi - Vetem Nena Qan Per Mu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Padrejtesi Ne Dashuri"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00a moj nena ime moj
nese vdes ti mos qaj
trupi po me dridhet nan
tregoj asaj

ajo nje ... ma mori
jo nuk dua te jetoj
mua me l'shon takati
per të osht njesoj

nane moj nane moj
vetem ti qan vajton
per djalin tend te ri
nane moj nane moj
hallin tim vetem vdekja
do't ishte shpetim

as ilaqet spo'm sherrojn
nana po me qan mbi krry
knaqu zemer kur degjosh
qe kom vdek per ty

ajo nje ... ma mori
jo nuk dua te jetoj
mua me l'shon takati
per të osht njesoj

nane moj nane moj
vetem ti qan vajton
per djalin tend te ri
nane moj nane moj
hallin tim vetem vdekja
do't ishte shpetim


Ky tekst u dërgua nga  Labigona
Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet