Më mbaj mend (për 1 muaj)


Labi - Falja Jote
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Falja Jote".
3. Video është e këngës "Falja Jote", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Labi - Falja Jote  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Edhe Nje Puthje"

Komente

Asnjë Koment

06/12/2015

2015-12-06T10:15:25+00:00Nje gabim me ka kushtu
Shume here falje t’kam kerku
E gjithe bota e ka dite
Se per ty une jam merzite
E kaluar thone te tjerte
Po per mua asnjehere
Si i vdekur nder te gjalle
Oh me te pa pres me mall

Ref. 2x:
Falja jote mka ba
Si me lind dy here n’dynja
Emrin tim mos e harro
Jam ai qe prape te do

Larg nga une ti me je
Shume po vuaj une me t’pa
Shume kam dashte qe ti ta dish
Se per ty jetoj me mall
E kaluar thone te tjerte
Po per mua asnjehere
Si i vdekur nder te gjalle
Oh me te pa pres me mall

Ref. 2x:
Falja jote mka ba
Si me lind dy here n’dynja
Emrin tim mos e harro
Jam ai qe prape te do


Ky tekst u dërgua nga  ismeti19
Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë