A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Labinot Tahiri (Labi) - T'kam Dasht Më Së Shumti N'dynja


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/07/2019

2019-07-12T08:56:59

Teksti:

Ghulo

Orkestrimi:

Nurteel

Këngë e albumit:

"Faleminderit Për Ditët E Mira"Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "T'kam Dasht Më Së Shumti N'dynja" kënduar nga Labinot Tahiri (Labi).
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "T'kam Dasht Më Së Shumti N'dynja".
Videoklipi nga Labinot Tahiri (Labi) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019