TEKSTESHQIP

Labinot Tahiri & Teuta Selimi
Asnjoni
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Asnjoni" kënduar nga Labinot Tahiri & Teuta Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Vija melodike dhe arranzhimi vjen si krijim nga Ardian Kastrati, teksa kënga mbart vargjet e shkruara nga Abaz Selmani.