Labinot Rexha

Noti I Këndon Muajit Të Ramazanit

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[14-07-2014]
Labinot Rexha, këngëtari I mjaft hiteve, sëfundi ka vendosur të vijë me një këngë kushtuar muajit të shenjtë të Ramazanit.

Kënga mban titullin “Ty O Zot që na udhëzon”, e cila ka të bëjë mbi atë se si një besimtar I fesë islame e kalon muajin e shenjtë të Ramazanit dhe lutet për ditë të mbara për mbarë njerëzimin.

Teksit është krijuar nga Arsim Kolari, muzika është përpunuar nga Machiato Band në studion e "B – Star MEDIA".

Sikur duket, Labinoti ka vendosur te befasojë publikun edhe me hite që do t’I sjellë ndërkohë.
 (Teksteshqip)

Noti I Këndon Muajit Të Ramazanit

  Labinot Rexha - Ty O Zot Që Na Udhëzon [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: arsimdiberKomente 0