Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labinot Rexha - Maturant 2016 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Nje dhurat te jap kujtim
Per ty o shoku im
Ne nje bank gjithmon jemi ulur
Me mbaj ne mendim (2x)

Nate e fundit nate e fundit
S'bashku po vallzojme
Shoke e shoqe profesorr
NE PO MATUROJME (2x)

Dy lot nga syt e mi
Ne zemer shum merzi
Do t'mungon klasa edhe shkolla
Edhe kjo shoqeri (2x)

Nate e fundit nate e fundit
S'bashku po vallzojme
Shoke e shoqe profesorr
NE PO MATUROJME (2x)


Ky tekst u dërgua nga ArbesaLabinot Rexha
Publikimi: 19/04/2016
Muzika: Ervin Gonxhi
Teksti: Vojsava Alia


Labinot Rexha - Maturant 2016
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturant 2016".
3. Video është e këngës "Maturant 2016", por nuk këndohet nga Labinot Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:


Komente 0