Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labinot Rexha - Ajo (Feat. Kallashi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  16

Kallashi: x2
Ai me don
Veten time e genjej
Falje kerkon
Sado pak akoma ndjej

Me thuaj pse, me thuaj pse te fal
Mendon qe syte e mi ate se pane, Oh-No
Me thuaj pse, me thuaj pse te thane
Me duket sikur zemra do te ndal

Labinot Rexha: x2
Ajo veq mu nuk me beson
Ky shpirt pom dhem sa me nuk ka
Beson ne tjetrin qe s'te do
Ti mos i le na me na nda

Ajo veq mu nuk me beson
Krejt boten per ty n'krahe e mbaj
Beson ne tjetrin qe s'te do
Te lutem jo nuk jam i saj


Ky tekst u dërgua nga rbnLabinot Rexha
Featuring: Kallashi
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/11/2015
Muzika: Ervin Gonxhi
Teksti: Ronela Hajati
Video Produksioni: MAX Production


Labinot Rexha - Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo".
3. Video është e këngës "Ajo", por nuk këndohet nga Labinot Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:


Komente 0