TEKSTESHQIP

Labinot Rexha & Dardan Gjinolli
Ajo
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ajo" kënduar nga Labinot Rexha & Dardan Gjinolli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk iu rezistua dot tundimit për të hedhur në treg diçka të bukur, ndaj ky krijim muzikor është sjellë online i plotësuar artistikisht edhe me videoklip, i cili u publikua më 3 Shkurt 2019. Komponimin dhe tekstin e krijoi Granit Gashi.