TEKSTESHQIP

Labinot Rexha, Valbona Spahiu & Dafina Dauti
Oj Dashnia Vjetër
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oj Dashnia Vjetër" kënduar nga Labinot Rexha, Valbona Spahiu & Dafina Dauti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.