TEKSTESHQIP

Labinot Rexha
Dashni 2023
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashni 2023" kënduar nga Labinot Rexha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Produkti muzikor finalizohet tek artdhashësit i punuar mjaft mirë edhe me anë të një videoklipi, video produksioni i të cilit është punuar nga A Films. Ky videoklip u publikua me datë 10 Maj 2023. Komponues i muzikës dhe studio producenti është Bini Diez, teksa autore e tekstit është Donjeta Morina.