Më mbaj mend (për 1 muaj)

Land Korçari - Pa Dashni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Më ka lën më ka lënë vetëm
Më ka lën më ka lënë vetëm
Më ka lën më ka lënë vetëm
Unë jam pa dashni

Pa faj pa faj i fala gjënë më të shtrejtë asaj
Pa faj pa faj i fala dashni si oqean
Se di a menove vrave ti ndjenjën
Ma shkele zemrën sot ike dhe më le nuk e di pse

Bosh ti bosh zemrën ma ke lën zemrën ma ke lën
Bosh ti bosh ma ke lën zemrën ma ke lën zemrën
Më ka lën më ka lënë vetëm
Iku e shkoj e se vrau mëndjen
Më ka lën më ka lënë vetëm unë jam pa dashni..
Më ka lën më ka lënë vetëm
Iku e shkoj e se vrau mëndjen
Më ka lën më ka lënë vetëm unë jam pa dashni..

A ke ti mall që nuk je si më parë
S'të fal s'të fal të kujtoj e frymë nuk marr
A ke ti mall që nuk je si më parë
S'të fal s'të fal të kujtoj e frymë nuk marr

Bosh ti bosh zemrën ma ke lën zemrën ma ke lën
Bosh ti bosh ma ke lën zemrën ma ke lën zemrën
Më ka lën më ka lënë vetëm
Iku e shkoj e se vrau mëndjen
Më ka lën më ka lënë vetëm unë jam pa dashni..
Më ka lën më ka lënë vetëm
Iku e shkoj e se vrau mëndjen
Më ka lën më ka lënë vetëm unë jam pa dashni..


Ky tekst u dërgua nga  bblertaahmetiLand Korçari
Publikimi: 31/12/2019
Muzika: Sokol Koçi
Teksti: Gers Alia
Video Produksioni: DArt Channel


Land Korçari - Pa Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Dashni".
3. Video është e këngës "Pa Dashni", por nuk këndohet nga Land Korçari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Land Korçari:


Komente 0