TEKSTESHQIP

Landi Roko
Fiksimi
Lyrics
(Feat. Altin Tirona, Florian Tufallari & Adi Sybardhi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fiksimi" kënduar nga Landi Roko.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Siç është bërë tashmë traditë, projekti muzikor përcillet tek shikuesit i ilustruar tejet mirë me një videoklip muzikor, për të cilin është përkujdesur TheDirectorEXH. Videoklipi u publikua me datë 11 Dhjetor 2020. Për muzikën e këngës ka punuar kompozitori Festim Gici, për tekstin është përkujdesur Altin Tirona, ndërsa producent i këngës rezulton të jetë Fs Records.