TEKSTESHQIP

Lannex
Vitet
Lyrics

Refreni 2x:
Mi ke prish kejt vitet, vitet
Mi ke prish kejt vitet, vitet
E kjo zemer hala digjet
E cdo dit a tut sha

Kaniher po m'vjen me sha veten, qe t'kam dasht une sa veten
Pernime ti ishe kon tjeter, tu m'punu mas shpine si dhelper
mos t'kisha dasht ti kisha q* kejt ropt
Se vec ti m'ke bo me u ni i dobt
Mas teje s'jom lodh sikur robot
Ja nise mi ndrru fjalt sikur mot
U bojshe si engjell, ma lujshe zhulieten
M'ke prish me krejt, ti ma prishe jeten
Me kerkan s'jam mir as me veten
Mo s'kam dashni m'ke shtu vec urrejtje

Refreni 2x:
Mi ke prish kejt vitet, vitet
Mi ke prish kejt vitet, vitet
E kjo zemer hala digjet
E cdo dit a tut sha

Po t'shaj sa t'muj se ma me duru s'muj
Me ze tpermeni se mu ke bo smuj
Jeten ma ke ba rrumuj
Ca m'ke bo ti s'ma kish bo asnjo i huj
M'ke lendu si me m'pas armik
ti ke ba tanin edhe m'ke thon ik
M'ke thon ik
U kon pak zor po un t'kam harru frik
M'ke lendu si me m'pas armik
Ti ke bo tanin edhe m'ke than ik
M'ke thon ik
O kon pak zorr po un t'kam harru frik

Refreni 2x:
Mi ke prish kejt vitet, vitet
Mi ke prish krejt vitet, vitet
E kjo zemer hala digjet
E cdo dit a tut sha

DËRGOI:
INFO
Është për tu duartrokitur fakti që produkti muzikor ka ardhur para një audience më të gjerë i kompletuar nga sfera vizuale edhe me një videoklip, i cili u punua nga MAX Production. Ky videoklip u publikua më 31 Janar 2021. Komponimin dhe tekstin e krijoi vetë këngëtari, teksa produksionin audio e prodhoi Edlir Begolli.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200