TEKSTESHQIP

Ledina Çelo
Mbretërova
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mbretërova" kënduar nga Ledina Çelo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzikën e këngës e kompozoi Luan Zhegu, për tekstin u kujdes Agim Doçi, ndërsa orkestrimi është përshtatur nga Miron Kotani.