A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ledri Vula, Lumi B, Gjiko & Skerdi - Messi (Remix)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  96

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/09/2016

2016-09-27T12:00:03

See Also

Lumi B

See Also

Gjiko

See Also

Skerdi


Yeah...
un po pi courvoisier me koka kola x2
biznis kanabisi wizi hola hola x2
dal me dhipa tfort si rita rita ora x2
tu nejt me dosta deri sa tzbardhet ora x2

(Ledri)
Un po pi courvoisier me koka kola
kom pi qaq shum po mduket mka hup mu shkola
po mdjek patrolla mka hup kontrolla
thirrem messi hattrick ti jap 3 gola
flowin e qart un e kom
jom tu nga neper beat maradon
fjalt e ronda beton kta qe un po fryhem e shperthej si ballon
a pe shef sa pom shkon, pershtatna n'gjithqka sikur kameleon
ky djali vizllon i make it rain a spe sheh ka veton

un po pi courvoisier me koka kola x2
biznis kanabisi wizi hola hola x2

Ta boj lojen me mir se Messi me mir se Messi x2
ta bej lojen me mire se Messi... Messi... Mesi me mir se Messi

(Lumi B)
Krejt po gzohen hinen njishat en loj... luje
njish nbastore se njishat fitojn
se kta njishat vec gishtat e mesit i cojne ah
nbeata bejne finta si messi en loje
erdhen kto bishat mos hi nparanoje
me na mrri nuk o leht man ah
kerri zi sikur batman
nuk e di pse po shet men ah
ca kishe bo ti nven tem
vi ti mar cipat dukna ma fresh se ni paket orbita
e kapi guhen e thom dua lipa... dua dhipa

Ta boj lojen me mir se Messi me mir se Messi x2
ta bej lojen me mire se Messi... Messi... Mesi me mir se Messi

(Gjiko)
Pass pass pass 5 gota eks
pass pass pass loqkat mkan shti nmes
me 5 dhipa n'qebaptore thirrem gjys e pes x2
viskey koka kola, xhepat trash e femnat e holla
edhe kto golla kurr nuk i ngojna
vec fitojna si maradona
se do jena kampiona
tu bo miliona me shkronja
redbox loja neper bote tu shit bonbona

Ta boj lojen me mir se Messi me mir se Messi x2
ta bej lojen me mire se Messi... Messi... Mesi me mir se Messi


Lyrics submited by  llakokalloe-Cards (1)

2019-03-10 11:04:26
Un po pi
courvoisier
me coca-cola

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019