A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ledri Vula, Lumi B, Gjiko & Skerdi - Pablo (Lock Doh Remix)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  157

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/04/2017

2017-04-20T16:03:34

See Also

Lumi B

See Also

Gjiko

See Also

Skerdi


[Skerdi:]
Me like it, me like it
Me like it, me like it
Ti koke lazdru shum vajzo
I like it, I like it vazhdo
Jeten e shpejt si me Lambo
Filma, filma si Narcos

[Gjiko:]
Pablo, Pablo
Ajo pe don njo sikur Pablo
Pablo, Pablo
Ajo pe don njo sikur Pablo
Kmisha, kmisha o e bardh, yo
Thu se nuse jom tu i marr, yo
Single amo kurr nuk jom vet
Veq me kllik jom i lidht si bistek, yo
Plako, plako
Qaty te kufini tu i prit do pako
Plako, plako
I fort e i shtrejt Rambo a Lambo

[Refreni: Skerdi]
Ti koke lazdru shum vajzo
I like it, I like it vazhdo
Jeten e shpejt si me Lambo
Filma, filma si Narcos

[Ledri Vula:]
Pablo, Pablo
Ajo pe don njo sikur Pablo
Pablo, Pablo
Ajo pe don njo sikur Pablo
Well, well, well, well, well
Ky tipi shum i nxeht, hell, hell, hell
Direkt prej nentokes, fell, fell, fell
Ladies love Ledri, L-L-L
Ahh, Sa e ki rrogen sa pe mer!?
Kom mujt mu bo minister po jom bo reper
Kur shkeli e msheli, Foot Locker
Shendriti qaq shum, shoh en terr
Fly, toka sna preki
Kta skokan en veti
Kta kokat e repit po m'doket
Po duken si kokat e shtetit
Nofllat e forta si orkat per foka en'deti
Pa nofka na ngje ti.

[Refreni: Skerdi]
Ti koke lazdru shum vajzo
I like it, I like it vazhdo
Jeten e shpejt si me Lambo
Filma, filma si Narcos

[Lumi B:]
Pablo, Pablo
Ajo pe don njo sikur Pablo
Pablo, Pablo
Ajo pe don njo sikur Pablo
Lumi B, yeah
Shum i smut un vyn terapi
Rimat krejt me raki se jom merakli
Sa here vij bin n'qetsi, librari
Sene t'kqija asnihere sbij
Qata asnihere s'bih
I shtyj me kajt si kepa, uh
Karriera juve e shkurt si snapat, uh
Asnihere srrij, i mushi xhepat, uh
Tash o koha jem veti akrepat
PR, TR, jom bërë tërë rërë
Kur e thu emnin tem perpara qite DR
Se kom t'kalume shum KM
Ti ma i fort se Lumi, ë-ë , fuck you ëhë

[Skerdi x2:]
Columbiana, Colu-Columbiana
Knaqu sonte mos ta nin per mañana
Columbiana, Columbiana
Mos meno, mos meno per mañana


Lyrics submited by Denis Avdija/Lve-Cards (2)

2017-12-31 11:31:32
Pablo,pablo
Ajo pe don njo sikurPablo
Pablo,pablo
Ajo pe don njo sikur Pablo
2017-12-29 15:09:16
Ky tipi shum i nxeht, hell, hell, hell
Direkt prej nentokes, fell, fell, fell
Ladies love Ledri, L-L-L
Ahh, Sa e ki rrogen sa pe mer!?
Kom mujt mu bo minister po jom bo reper

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019