Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lek Plepi, Ndoshta Ne Big Brother Albania 5

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3
[18-01-2012]
Ishte një personazh i cili vitin e kaluar falë postimeve të cuditshme dhe qesharake që bënte në youtube, apo në facebook, ai u bë shumë i lakuar si emër. Ky është Lek Plepi, i cili ka pozuar edhe ai para një fotografi nga Tirana i veshur si Babagjyshi i Vitit të Ri.

Por nuk e dimë nëse vajzat të cilat sipas personazhit qesharak do të vazhdojnë të bëjnë be tashmë më "Për kokë të Lek Plepit". Madje në disa lajme sërish të cuditshme, flitet se Leka do të jetë pjesë në reality-show "Big Brother 5".
 (vipat.info)Komente mbi këtë artikull