Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lek Plepi, Këngë Për Rita Orën

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  3
[21-12-2012]
Njëri prej këngëtarëve më të çuditshëm në mbarë trojet shqiptare, shpeshherë i cilësuar si fenomeni Lek Plepi ka bërë një këngë ku falënderon Rita Orën duke e falënderuar atë për Ditën e Pavarësisë.

Kënga quhet "Thank You Rita Ora" dhe si zakonisht edhe në këtë rast Lek Plepi e ka bërë muzikën dhe tekstin vet.
 (Express )

      Lek Plepi - Thank You Rita Ora [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull