TEKSTESHQIP

Lendita Selimi, Vjollca Selimi & Shqipe Krivenjeva
Në Oborr Tonin Oj Lulie
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Në Oborr Tonin Oj Lulie" kënduar nga Lendita Selimi, Vjollca Selimi & Shqipe Krivenjeva.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.