Official Video

Leo - Sikur Ti


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/09/2016

2016-09-10T17:00:04

Muzika:

Prygo

Teksti:

Uki Latifi

Video Produksioni:

ASHA
Këngëtari i ri shqiptar, Leo, ka publikuar videoklipin e ri të tij.
I talentuar dhe i ri në skenë, Leo ka publikuar projektin e tij të ri të punuar nga Asha.
Tekstin e ka realizuar Uki teksa muzika është punuar nga Prygo.
Videoklipi ka për protagoniste një modele e cila i ngjanë shumë Gigi Hadid, bukuroshe e jashtzakonshme në një këngë të bukur të punuar mirë.


Më Shumë Këngë Nga Leo:

Më Shumë...