A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Leonard Canhasi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Leonard Canhasi është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Jericho

Shto profile

zyrtare

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më ShumëArtistë Të Ngjashëm:

Hekuran Prenaj

Stivart Cela

Reshat Randobrava

Festim Gici

Xhulio Milloshi

Skender Doshlani

Perparim Ademi

Spartak Tili

Florian Zyka

Ylli Valla


Tags: Leonard Canhasi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019