Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Leonora Jakupi - Me Don Dhe Te Du  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Muzika & Orkestrimi:

Robert Bilbilov

Teksti:

Avni Qahili

Këngë e albumit:

"Zemra Te Kerkon"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00I embel je te gjitha i ke
ke nje mburr per mu
zemren qe ta kam dhuru
edhe kur fle ti sa i mir je
nuk te nderroj per jete
me asnje planet ne bote

ref :2

Sille sille sille ne cilen ane te dush
dashurine tone nuk e ka askush askush

Sille sille e pshtille ti si te dush
me don dhe te du e po digjemi prush prush

Se sa te du ti vdes per mu
une te fal jete e ti mua boten krejt
edhe kur fle ti sa i mir je
nuk te nderroj per jete
me asnje planet planet

ReF: 3x

Sille sille sille ne cilen ane te dush
dashurine tone nuk e ka askush

Sille sille e pshtille ti si te dush
me don dhe te du e po digjemi prush


Ky tekst u dërgua nga rrezarta
Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet