Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - Me Mashtrime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Cilën ti e ke në shënjestër
a ke gjet gënjeshtër,
a don një mjeshtri
që i bën ti o për mrekulli,
ajo ty zemrën ta dhuroj
a thua si do t'kaloj...

Me mashtrime fjalë edhe premtime
është mbushur zemra ime,
nga ty o djal
tani tjetrën mbulon n'përqafime
në mbrëmje intime

e un isha viktima e par...

Cilën tani e ke vën n'kornizë
e i bën surprizë
me at bukuri që ta dha o kjo perëndi
ajo ty zemrën ta dhuroj
a thua si do t'kaloj...

Me mashtrime fjalë edhe premtime
është mbushur zemra ime,
nga ty o djal
tani tjetrën mbulon n'përqafime
në mbrëmjeintime
e un isha viktima e par...


Ky tekst u dërgua nga AlbinaLeonora Jakupi
Publikimi: 01/12/2006
Muzika: Robert Bilbilov
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Robert Bilbilov


Leonora Jakupi - Me Mashtrime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Mashtrime".
3. Video është e këngës "Me Mashtrime", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:


Komente 0