Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - Puthja Jote (All I Need Is Love)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 9

Komente

Asnjë Koment

30/05/2010

2010-05-29T23:00:00+00:00ha-ha-aaa I love you
ha-haa I need you
give me what I want from you
all I need is LOVE
hahaaaa i love you
hahaa i need you
give me what I want from you
All i need is LOVE...

Edhe pse nuk je me mua tash e disa vjet
jo s'do te thote qe s'te kam dashur
dhe t'harrova krejt
kemi mall per njeri-tjetrin
kjo eshte e vertete
pa arsye nuk te flas
e as nuk me flet

REF 2x:
Ja-ane ne mua
buzet e tua
puthja jote ndoshta vret
por s'harrohet lehte

Zemra ime s'ka rrugedalje
nga kjo dashuri
s'do ta gjejme dike tjeter
as un e as ti
kemi mall per njeri-tjetrin
kjo eshte e vertete
pa arsye nuk te flas
e as nuk me flet

REF 2x:
Ja-ane ne mua
buzet e tua
puthja jote ndoshta vret
por s'harrohet lehte

Jemi jemi dashuruar ne të dy nje kohe
tani ka me muaj qe nuk po te shoh
jemi jemi dashur ne te dy dikur
tani s'te shoh kurre

ha-ha-aaa I love you
ha-haa I need you
give me what I want from you
all I need is LOVE
oh oh all i need is
ho ho all i need is Love
all i need is Love
ho ho all i need is... love.. is love...love

REF 2x:
Ja-ane ne mua
buzet e tua
puthja jote ndoshta vret
por s'harrohet lehte

Jemi jemi dashuruar ne të dy nje kohe
tani ka me muaj qe nuk po te shoh
jemi jemi dashur ne te dy dikur
tani s'te shoh kurre

ha-ha-aaa I love you
ha-haa I need you
give me what I want from you
ALL I NEED IS LOVE


Ky tekst u dërgua nga Queen   bestshipi
Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet